Magazyn 100m2

Dodatkowa przestrzeń magazynowa często przydaje się nie tylko przedsiębiorcom składującym oferowane towary, ale też osobom prywatnym. Niekiedy bywa bowiem tak, że jesteśmy w posiadaniu przedmiotów, na które nie mamy miejsca w naszym domu, a których z różnych powodów nie możemy bądź nie chcemy się pozbyć. W każdym przypadku, gdy dysponujemy znaczną ilością dokumentów, nieużywanymi ubraniami, sprzętem AGD czy meblami, magazyn do wynajęcia może okazać się nieocenioną pomocą. W naszej firmie udostępniamy więc przestrzenie magazynowe na wynajem — w tym przestronne, o metrażu 100 m2.

Kiedy magazyn 100 m2 może się przydać?

W przypadku wielu osób, które potrzebują dodatkowego miejsca do przechowywania rozmaitych przedmiotów, wystarczające okazują się magazyny o metrażu kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Przestrzenie magazynowe w wariancie 100 m2, które proponujemy, to idealny wybór dla Klientów poszukujących większej swobody. Magazyn tego typu znakomicie sprawdzi się choćby do przechowywania mebli z całego mieszkania podczas gruntownego remontu lub przeprowadzki, składowania aktualnie nieużywanego sprzętu firmowego albo magazynowania przedmiotów przeznaczonych na sprzedaż w ramach prowadzonej działalności handlowej — online bądź stacjonarnie.

Wynajem praktycznego magazynu o powierzchni 100 m2

Magazyny o metrażu 100 m2 dostępne do wynajęcia w naszej firmie to obiekty samoobsługowe. Dzięki temu do wynajętej przestrzeni masz dostęp przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Co więcej, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów — zadbaliśmy bowiem o całodobowy monitoring, ochronę oraz niezawodny system alarmowy. Przestronny magazyn 100 m2 to świetna opcja zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy mogą wybierać spośród aż 7 lokalizacji. Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!