Wynajem przestrzeni magazynowej od 100 m2

Szukasz dużego magazynu do wynajęcia w okolicach Poznania? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – przy ulicy Poznańskiej 29 w Mielnie w gminie Czerwonak znajdziesz zupełnie nowy obiekt, a w nim schowki o powierzchni od 140 m2 do 1400 m2. Każdy z nich wyposażony został w ogrzewanie, monitoring oraz ochronę wraz z kontrolą dostępu. Dzięki temu masz gwarancję, że cokolwiek nam powierzysz – będzie w pełni bezpieczne!

Przechowalnia rowerów, opon i innych gabarytów

Nie marnuj miejsca w piwnicy, na balkonie lub w komórce lokatorskiej. Wykorzystaj boksy do wynajęcia blisko Poznania i przetrzymaj w nich to, z czego akurat nie korzystasz. Nasze magazyny idealnie nadają się do sezonowania rowerów, opon, sprzętu sportowego oraz wielu innych rzeczy. Zapraszamy!

Przestrzeń magazynowa do wynajęcia

Prowadzisz firmę i szukasz miejsca na przechowanie różnego rodzaju dokumentów lub nadwyżek towarowych? A może Twoja działalność polega na wysyłkowej sprzedaży produktów i szukasz miejsca, w którym mógłbyś zgromadzić zapasy, by móc terminowo realizować zamówienia? Skorzystaj z naszej oferty, w której znajdziesz duże powierzchnie magazynowe na terenie Poznania. Małym i większym firmom oraz przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność proponujemy wynajem przestrzeni magazynowej w Banan Self Storage. Wybierz interesujący Cię rozmiar boxu i zapomnij o problemach z magazynowaniem.

Prosty wynajem magazynu na rzeczy

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz magazynu o powierzchni 100 m2 czy 300 m2 u nas znajdziesz dokładnie taki box, w którym zmieścisz wszystko, na co nie masz miejsca w firmie. Możemy przechować dla Ciebie urządzenia i pojazdy, maszyny, sprzęt biurowy, komputery, dokumenty. Wszystko to zmagazynujemy na dłuższy czas, np. w ramach zaplecza technicznego firmy lub tymczasowo, np. na okres relokacji biura. Podpisując z nami umowę, masz pewność, że Twoje rzeczy są dobrze chronione, a dostęp do skrytki masz tylko Ty lub uprawniona przez Ciebie osoba.

Wynajem przestrzeni magazynowej dla firm i osób prywatnych

Nie tylko firmy korzystają z naszych dużych magazynów. Boxy wynajmujemy także Klientom indywidualnym, którzy są np. w czasie przeprowadzki lub tymczasowo wynajmują mieszkanie i nie mają, gdzie przechować swojego dobytku. W przestronnych magazynach ustawisz nie tylko sprzęt sportowy, ale też szafy, komody, kanapy i narożniki, biurka, urządzenia RTV i AGD, a nawet maszyny ogrodnicze. Sprawdź przestrzeń magazynową 100 m2 lub 300 m2 oraz inne dostępne u nas do wynajęcia schowki na mniejszą lub większą ilość rzeczy.

Tanie magazyny blisko Poznania i w sercu stolicy Wielkopolski od Banan Self Storage

Nasze magazyny znajdują się w aż 7 lokalizacjach — zarówno w Poznaniu, jak i na jego obrzeżach. Dzięki temu możesz wybrać tę, która najlepiej spełni twoje oczekiwania i da Ci najszybszy dostęp do przechowywanych rzeczy. Skorzystaj ze skrytek zlokalizowanych:

  • przy ul. Zofii Nałkowskiej 43/U1,
  • na os. Tysiąclecia 30,
  • przy ul. Wojskowa 3, 60-802 w Poznaniu

lub

  • przy ul. Serdecznej 25 albo Transportowej 1 w Swarzędzu-Zalasewie,
  • przy ul. Poznańskiej 29 w Mielnie k. Poznania na terenie gminy Czerwonak.

Każdy z magazynów jest objęty całodobowym monitoringiem i wyposażony w liczne zabezpieczenia gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa przetrzymywanych w nim rzeczy. Zachęcamy do wynajmu magazynu na rzeczy od Banan Self Storage.